Döntetlen az ETO otthonában

A győriek a mérkőzés első negyedében megszerezték a vezetést, viszont a mieink csak az 54. percben tudtak egyenlíteni, amikor is a tizenhatoson belül Hegedűs Csabát lerántották, amit a  játékvezető tizenegyesnek ítélt. A büntetőt Balajti Ádám magabiztosan értékesítette. WKW ETO FC GYŐR – VÁC FC 1:1 (1:0)
Döntetlen az ETO otthonában 2159Döntetlen az ETO otthonában 2158Döntetlen az ETO otthonában 2157Döntetlen az ETO otthonában 2156Döntetlen az ETO otthonában 2155Döntetlen az ETO otthonában 2154Döntetlen az ETO otthonában 2153Döntetlen az ETO otthonában 2152Döntetlen az ETO otthonában 2151Döntetlen az ETO otthonában 2150Döntetlen az ETO otthonában 2149Döntetlen az ETO otthonában 2148Döntetlen az ETO otthonában 2147Döntetlen az ETO otthonában 2146Döntetlen az ETO otthonában 2145