Döntetlent játszottunk Budaörssel

A találkozó első játékidejében Budaörs, a másodikban mi veszélyeztettük több támadással a kaput, de csak Balajti Ádám találatta rengette meg a hálót a 61. percben. Az ellenfél büntetőből az első félidőben szerezett gólt. Így lett az eredmény: Vác FC - Budaörs FC 1 - 1 (0 - 1)
Döntetlent játszottunk Budaörssel 2499Döntetlent játszottunk Budaörssel 2498Döntetlent játszottunk Budaörssel 2497Döntetlent játszottunk Budaörssel 2496Döntetlent játszottunk Budaörssel 2495Döntetlent játszottunk Budaörssel 2494Döntetlent játszottunk Budaörssel 2493Döntetlent játszottunk Budaörssel 2492Döntetlent játszottunk Budaörssel 2491Döntetlent játszottunk Budaörssel 2490Döntetlent játszottunk Budaörssel 2489Döntetlent játszottunk Budaörssel 2488Döntetlent játszottunk Budaörssel 2487Döntetlent játszottunk Budaörssel 2486