Balmazújvárosi „adok-kapok” 2018 február 07Beszámoló 344

Az első osztályban szereplő Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC vendégei volt ma Balmazújvárosban egy felkészülési mérkőzés erejéig.

Szerencsére kegyes volt a csapatokhoz az időjárás, így vendéglátóink füves pályán rendezték meg a mérkőzést.

A végig jó iramú, fordulatos mérkőzésen már az első játékrészben kialakult egy adok-kapok, melyből a szünetben még a hazaiak jöttek ki jobban, azonban a második játékrész végére döntetlenre mentettük a mérkőzést.

Hajrá Vác!

Online tudósítás

Fotógaléria

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC – Vác FC 4-4 (3-2)

Balmazújvárosi Edzőcentrum

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, I. félidő: Horváth László – Habovda Yuriy, Rus Adrián, Tamás László, Eke Uzoma – Vajda Sándor, Irakli Maisuradze, Sigér Dávid (C), Zsiga Ervin – Andrics Nemanja, Bachana Arabuli.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, II. félidő: Horváth László – Schmid Máté, Póti Krisztián, Jagodics Bence, Virág Aladár (C) – Harsányi Zoltán, Haris Attila, Ante Batarelo, Kónya Márk (Erdei Carlo, 64′) – Kamarás György, Rácz Ferenc. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Vác FC: Abu Attila – Hegedűs Csaba (Búrány Zoltán, 46′), Tóth Ferenc, Szabó Norman Áron, Görgényi Dávid (Kiliti Róbert, 70′) – Tóth Gergely, Gulyás Máté (Lassú Zsombor, 70′), Kákonyi Dániel, Nagy Richárd (Dario Giuliano 46′) – Zsolnai Richárd, Balajti Ádám (Borvető Áron, 46′). Edző: Nagy Tibor

Gólszerző: Zsolnai Richárd (0-1) 22′, Nagy Richárd (0-2) 26′, Andrics Nemanja (1-2) 27′, Vajda Sándor (2-2) 32′, Zsiga Ervin (3-2) 44′, Borvető Áron (3-3) 63′, Haris Attila (4-3) 77′, Borvető Áron (4-4) 90′