Tavaszi menetrend 2019 január 11Általános 155

A Magyar Labdarúgó Szövetség meghatározta a tavaszi fordulók mérkőzéseinek kezdési időpontjait.

22. forduló - 2019.02.03.  Soroksár SC – Vác FC  14:00

23. forduló2019.02.10.  Vác FC – Gyirmót FC Győr  14:00

24. forduló - 2019.02.17.  Kazincbarcika SC – Vác FC  14:00

25. forduló2019.02.24.  Vác FC – Credobus Mosonmagyaróvár  14:00

26. forduló - 2019.03.03.  Budaörs SC – Vác FC  14:30

27. forduló2019.03.06.  Vác FC – Ceglédi VSE  14:30

28. forduló - 2018.03.10.  Zalaegerszegi TE – Vác FC  17:00

29. forduló2018.03.17.  Vác FC – BSS Monor  15:00

30. forduló - 2019.03.31.  Vasas FC – Vác FC  17:00

31. forduló2019.04.07.  Vác FC – BFC Siófok  16:30

32. forduló - 2019.04.14.  Vác FC – Aqvital FC Csákvár  16:30

33. forduló2019.04.21.  Vác FC – WKW ETO FC Győr  17:00

34. forduló - 2019.04.28.  Békéscsaba 1912 Előre – Vác FC  17:00

35. forduló2019.05.01.  Vác FC – Nyíregyháza Spartacus FC  17:00

36. forduló - 2019.05.05.  Kaposvári Rákóczi FC – Vác FC  17:00

37. forduló2019.05.12.  Vác FC – Duna Aszfalt TVSE  17:00

38. forduló - 2019.05.19.  Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Vác FC  17:00

Hajrá Vác!

Hozzászólások

Kapcsolódó bejegyzések
  •  
  •  



Vác Futball Club

A futball barátai Vácott - sok, azóta is ismert és híres jelentős fővárosi klubot megelőzve - 1899-ben hozták létre saját egyesületüket. A Váci Sport Egyesület (VSE) 1899. júniusában alakult meg, de hivatalosan csak november 28-án került bejegyzésre.

Klubszínek: piros-kék

Stadion: Vác Városi Stadion

Góllövőlista 2018/19

  • Zsolnai Richárd (5 + 2 MK)
  • Murai Sándor Márk (4)
  • Csillag Dárius (2)
  • Szabó Norman (2)
  • Varga Szabolcs (1 + 1 MK)
  • Dlusztus András (1)
  • Kákonyi Dániel (1)
  • Tóth Gergely Csaba (1)
  • Borvető Áron (1 MK)
  • Balajti Ádám (2)

 

FACEBOOK