Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Sipeki Istvánnal 2017 január 05Általános 4133

Klubunk és Sipeki István közös megegyezéssel szerződést bontott.

A rutinos, számos NB I-es csapatot megjárt, azonban profi pályafutását csapatunkban kezdő Sipi 2015-ben tért vissza Vácra. Az elmúlt két idényben 27 NB II-es mérkőzésen lépett pályára, melyeken 1 gólt szerzett. Az aktív játék mellett az utóbbi másfél évben a Vác VLSE-nél mint, utánpótlás edző is tevékenykedett Sipi.

Klubunk köszönetét fejezi ki Sipeki Istvánnak az elmúlt másfél évben végzett áldozatos munkájáért, további sport és edzői pályafutásához sok sikert és kitartást kíván!

Fotó: Gyetvai Andrea

Hozzászólások

Kapcsolódó bejegyzések
  •  Vác Futball Club

A futball barátai Vácott - sok, azóta is ismert és híres jelentős fővárosi klubot megelőzve - 1899-ben hozták létre saját egyesületüket. A Váci Sport Egyesület (VSE) 1899. júniusában alakult meg, de hivatalosan csak november 28-án került bejegyzésre.

Klubszínek: piros-kék

Stadion: Vác Városi Stadion

FACEBOOK