Újra Horváth Károly csapatunk vezetőedzője 2019 január 20Általános 1779

Zoran Spisljak és Purguly Árpád decemberi távozása után megszületett a megállapodás klubunk és az új vezetőedző között, így a következő fél év során - 2017. decembere után - ismét Horváth Károly lesz csapatunk vezetőedzője.

Horváth Károly nem ismeretlen a váci focit kedvelők számára, hiszen 2016-2017 között majd másfél éven keresztül előbb, mint szakmai igazgató, majd mint vezetőedző segítette csapatunk munkáját.

További változás is történt a szakmai stábban, hiszen klubunk korábbi kiváló labdarúgója Rusvay Gergely januártól edzőként segíti Horváth Károly, Gulyás Gábor és Hámori István munkáját.

Horváth Károlynak és Rusvay Gergelynek is sikerekben és eredményekben gazdag munkát kívánunk együttesünknél.

Hajrá Vác!

Hozzászólások

Kapcsolódó bejegyzések
  •  Vác Futball Club

A futball barátai Vácott - sok, azóta is ismert és híres jelentős fővárosi klubot megelőzve - 1899-ben hozták létre saját egyesületüket. A Váci Sport Egyesület (VSE) 1899. júniusában alakult meg, de hivatalosan csak november 28-án került bejegyzésre.

Klubszínek: piros-kék

Stadion: Vác Városi Stadion

FACEBOOK